Firma TimeHelp istnieje od 2008 roku. Świadczymy usługi opiekuńcze dla osób starszych i niepełnosprawnych w domach prywatnych w Niemczech. Oferujemy legalną oraz dobrze płatna pracę.

Naszym opiekunkom oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenia. Spełniamy szereg warunków wynikających z rozporządzenia unijnego i dla naszych opiekunek uzyskujemy formularze A1 oraz karty NFZ, które zapewniają bezpłatną niezbędną pomoc medyczną, jak również świadczą o legalności polskiego pracownika.

Dzięki współpracy z perfekcyjnymi i sprawdzonymi partnerami z wieloletnim doświadczeniem świadczymy usługi na najwyższym poziomie!

Stale zwiększająca się liczna zadowolonych pracowników oraz klientów jest dowodem na to, że jesteśmy jedną z najbardziej cenionych firm na rynku polskim.

Nasz zespół jest odpowiednio przeszkolony i przygotowany. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje. Służymy radą oraz wsparciem dla naszych klientów i współpracowników. Opiekunka ma stały kontakt z firmą i może zawsze liczyć na pomoc z naszej strony!

Oferujemy sprawdzone miejsca pracy, ubezpieczenie i gwarancję legalności.

E-mail: kontaktpl@timehelp.pl

Dbamy o dobre relacje

Dbamy o to, aby pacjent żył godnie, spokojnie i szczęśliwie oraz miał zapewnione zrozumienie i poczucie bezpieczeństwa.

Zależy nam również, aby opiekunka czuła się bezpieczna, miała zapewnione dogodne warunki pracy i wiedziała, że może zawsze liczyć na pomoc ze strony firmy.

Biuro w Zgorzelcu

ul. Stefana Okrzei 1/3,
59-900 Zgorzelec,
woj. dolnośląskie,
Polska

telefon: (+48) 75-64-01-402

Biuro w Lubaniu

ul. Bracka 7,
59-800 Lubań,
woj. dolnośląskie,
Polska

telefon: (+48) 75-722-44-11